איך לקבל וי כחול באינסטגרם – המדריך המלא – מעודכן 2023

איך לקבל וי כחול באינסטגרם?
המדריך המלא – מעודכן ל-2023!

זו שאלה שאני שומע הרבה: "איך אני מקבל וי כחול באינסטגרם?" או, "למה אני לא מקבל אימות באינסטגרם?" או, "למה אינסטגרם לא אוהב אותי? איפה טעיתי?” עד לפני לא הרבה זמן, באינסטגרם הייתה קבוצה קטנה ואקסלוסיבית מבחינת מי שקיבל את הוי הכחול. כמה חשבונות פופולריים וסלבריטאים קיבלו את זה, והרבה הרבה אחרים לא, ואף אחד לא ידע למה.

למזלנו, מאז 28 באוגוסט 2018, אנחנו יכולים להגיש בקשה לאימות הפרופיל שלנו ישירות מצוות אינסטגרם. כדי להגיש את הקשה אנחנונ צריכים להבין כמה דברים פשוטים בדרישות של אינסטגרם וגם נבין ביחד איך להגיש את הבקשה בצורה נכונהשלא תשאיר לצוות של אינסטגרם מקום לספקות.

img-2

כיצד לקבל אימות באינסטגרם?

זה למעשה מאוד פשוט לבקש בשנת 2023 אימות באינסטגרם. עם זאת, לפני שתבצע את מה שאני אגיד לך לעשות, ודא שאתה מחובר לחשבון שברצונך לאמת. לדוגמה, אם אתה רוצה לקבל את תג האינסטגרם עבור חשבון החברה שלך, ודא שאתה לא בחשבון האישי שלך בטעות.

כך ניתן לבקש אימות באינסטגרם:

1. עבור לפרופיל האינסטגרם שלך על ידי הקשה על הסמל עם תמונת הפרופיל שלך בפינה השמאלית התחתונה
2. הקש על סמל התפריט (☰) בפינה השמאלית העליונה של הפרופיל שלך
3. בחר את סמל ההגדרות (⚙︎) שמופיע בפינה השמאלית התחתונה של המסך,
4. לאחר מכן לחץ על חשבון (account) מתפריט ההגדרות.
5. גלול מטה בהגדרות החשבון עד שתראה בקש אימות (Request verification) ולחץ עליו.
6. יופיע טופס עם שם החשבון שלך שמולא מראש. ראשית, הוסף את שמך המלא (לעסקים, השם המלא של מי שמנהל את האינסטגרם שלך יתאים).
7. לאחר מכן, הקש על בחר קובץ כדי לצרף תמונה של תעודת הזהות שלך. עבור אדם, רישיון נהיגה, דרכון או תעודת זיהוי לאומית יספיקו. עבור עסק, אתה יכול להשתמש בכל מסמך עסקי רשמי כגון חשבונית, אישור רשם החברות או אפילו חשבון חשמל עדכני.
8. אם קיימות כתבות באתרי תוכן גדולים שנכתבו עליכם או קישורים לכתבות מאחד מערוצי הטלוויזיה הגדולים מומלץ לצרף אותם לבקשה.
9. לבסוף, הקש על כפתור השליחה הכחול בתחתית המסך כדי לשלוח את בקשת האימות שלך לאינסטגרם.

img-3

מה קורה עכשיו? האם אני מאומת? אני אקבל את הוי הכחול?

רגע אחד אל תמהרו – אתם עדיין לא סלבס או כוכבי אינסטגרם עם וי כחול. בקשתך תעבור כעת למנהלים בודדים באינסטגרם, שיבדקו את חשבונך ויחליטו אם לאשר לך תג אינסטגרם או לא. זה יכול לקחת מספר שבועות, אז זה לא סימן רע אם אתה לא מקבל תשובה מיד. לאחר שאינסטגרם קיבלו את החלטתם, תקבלו התראה באפליקציה שאומרת אם אתם מאומתים באינסטגרם או לא.
אם בקשתך נדחתה, אל תאבד תקווה! אתה יכול להגיש בקשה חדשה לאחר 30 יום.

"רוב החשבונות המאומתים באינסטגרם הם מותגים ידועים או דמויות ציבוריות. אבל אתה לא צריך טונות של עוקבים כדי לקבל אימות – אתה רק צריך להיות חשבון שסביר שיתחזו אליו".

מה הדרישות של אינסטגרם לקבלת וי כחול?

אינסטגרם לאחרונה חשפו באופן מפתיע את הדרישות שלהם וכעת הם מציינים בפומבי את הסטנדרטים והדרישות שלהם לאימות באינסטגרם במרכז העזרה שלהם. אם אתה תוהה מה נדרש כדי להיות זכאי לתג היפה והכחול ליד שם המשתמש שלך, הנה מה שאתה צריך לעשות:
1. פעל לפי הכללים – אם האלגוריתם של אינסטגרם מזהה שאתה לא ממלא אחר תנאי השימוש או הנחיות הקהילה שלהם, אתה כנראה תאבד את הסיכויים שלך לקבל את הוי הכחול הנחשק.
2. תהיה אמיתי – ואני מתכוון לזה פשוטו כמשמעו. החשבון שלך צריך לייצג אדם אמיתי, עסק רשום או ארגון מבוסס. זה גם אומר שדפי ממים מעוררי השראה או חשבונות פרודיה לא ייחשבו.
3. תיהיה בולט – אנשים אקראיים לא יכולים פשוט לקבל את תג האימות הכחול על ידי בקשה יפה. אתה או המותג שלך חייבים להיות מוצגים במספר מקורות חדשותיים, להיות בחיפוש רב ולהיות מוכרים לציבור הרחב. ההצגה בתוכן בתשלום או קידום מכירות לא נחשבת.
4. בקש אימות רק עבור חשבון אחד – לפי אינסטגרם, החשבון שלך צריך להיות "הנוכחות הייחודית של האדם או העסק שהוא מייצג". אתה לא יכול להחזיק מספר חשבונות מאומתים לעצמך או למותג שלך, בעצם. החריג היחיד הוא עבור חשבונות ספציפיים לשפה (כמו מקדונלד'ס דנמרק מול מקדונלד'ס איטליה, למשל).
5. סיים להגדיר את הפרופיל שלך – אתה לא יכול לקבל אימות באינסטגרם אם לחשבון שלך אין ביוגרפיה, תמונת פרופיל ולפחות פוסט אחד.
6. פרופיל ציבורי בלבד – לא ניתן לאמת חשבונות פרטיים.
7. אל תקשר לרשתות חברתיות אחרות – אם הפרופיל שלך מכיל קישורים לעקוב אחר החשבונות שלך ברשתות חברתיות אחרות (כמו טיקטוק לדוגמה), בקשתך כנראה תדחה.
8. אל תשקר – אם תספק "מידע שקרי או מטעה" בעת הגשת בקשה לאימות, שכן אתה עלול להסתכן בהשעיה זמנית או אפילו חסימה קבועה מאינסטגרם.

 

"לאחר אימות החשבון שלך, אתה תדורג אוטומטית בראש החיפושים הרלוונטיים באינסטגרם."

 

למה כדאי לבצע אימות באינסטגרם?

עבור אנשים רבים, קבלת וי כחול באינסטגרם היא רק סמל סטטוס. זה נראה מגניב, זה בונה את הכוח שלך, וזה גורם לך להרגיש חשוב. אבל אלה לא הסיבות היחידות ששווה לך לבקש אימות באינסטגרם.

ישנם שלושה יתרונות עיקריים לאימות באינסטגרם:

1. אתה מונע מפרופילים אחרים להתחזות לך – אחד הדברים הטובים ביותר בלהשיג את וי כחול הוא שכל מי שמחפש אותך או את המותג שלך יראה מיד שאתה האמיתי, ויוודא שלא תאבד שום עוקב פוטנציאלי לעמוד שלך.
2. אתה מוכיח שאתה דמות מסוקרת – וי כחול באינסטגרם מוכיח שהופעת בכמה מקורות חדשותיים עצמאיים ושאתה או הארגון שלך כל כך בולטים שאנשים רוצים להעתיק אותך – וכמו שאומרים, חיקוי הוא הצורה הכנה ביותר של חנופה. למרות שזו אולי רק דעתם של מנהלי אינסטגרם, זה עדיין מראה לעוקבים הנוכחיים והעתידיים שלך שאתה נחשב לדמות מוכרת או מותג חזק וידוע בציבור.
3. זה מעולה לקידום האורגני באינסטגרם – אם אתה רוצה שהחשבון שלך ידורג בראש תוצאות החיפוש באינסטגרם עבור מונחים הקשורים לשם החשבון שלך, קבלת הוי הכחול פירושה זכייה אוטומטית. חשבונות מאומתים תמיד מדורגים מעל חשבונות לא מאומתים עבור אותו חיפוש באינסטגרם.

img-4

מה לעשות אם אינך יכול לקבל אימות באינסטגרם?

אוקיי, עד עכשיו התלהבנו עד כמה נהדר ומדהים לקבל וי כחול באינסטגרם – אבל מה אם ביקשת אימות מספר פעמים, ומכל סיבה שהיא, מנהלי אינסטגרם פשוט לא חושבים שהחשבון שלך ראוי לוי כחולה?
מצד אחד, אתה תמיד יכול לחכות עד שאתה או המותג שלך תהיו יותר ראויים לחדשות, ויתחילו לצוץ לך דפי מעריצים וחשבונות העתקה. במקרה כזה, תמיד תוכל לבקש שוב אימות מאינסטגרם, כל עוד עברו לפחות 30 יום מאז הבקשה האחרונה שלך.

עם זאת, זכור שמאמרים בתשלום או קידום מכירות וסיקור חדשותי לא מספיקים בשביל שחשבונך יחשב כראוי לחדשות. מצד שני, הנקודה העיקרית של אימות אינסטגרם היא להוכיח שהחשבון שלך אותנטי ולומר לעוקבים פוטנציאליים שכן, זה באמת אתה. במקרה כזה, יש אמצעים אחרים שאתה יכול לנקוט כדי להוכיח שאתה לגיטימי.
ראשית, אתה יכול לקשר לחשבון האינסטגרם שלך את אתר החברה שלך. הוספת קישור לחשבון האינסטגרם הרשמי שלך באתר שלך היא דרך מצוינת לוודא שעוקבים פוטנציאליים יודעים שזה באמת אתה.

שנית, אתה יכול גם לקשר לפרופיל האינסטגרם שלך מחשבונות המדיה החברתית האחרים שלך כמו פייסבוק או טוויטר. שתי השיטות הללו אומרות שכל מי שילחץ על הקישור הזה לפרופיל האינסטגרם שלך יידע שזה באמת אתה.
לבסוף, עליך לשמור על עקביות חשבונך על ידי שמירה על שפה אחידה בכתיבה שלך ושמירה על האסתטיקה של הפוסטים שלך במותג. דרכים קלות למיתוג חשבון האינסטגרם שלך כוללות התחלת האשטאגים חדשים הקשורים למותג שלך או למוצרים שלך ושימוש חוזר ונשנה באותו פילטר ופלטת צבעים בכל פוסט ותמונה.

כל הטכניקות הללו יראו לעוקבים פוטנציאליים שהחשבון שלך אותנטי, גם אם אין לך איזה וי כחול מפואר.

איך עוד אפשר להשיג יותר עוקבים באינסטגרם?

בעוד שהרבה מחשבונות האינסטגרם עם הכי הרבה עוקבים מחזיקים בוי כחול שמתנוסס ליד שם המשתמש שלהם, אתה לא צריך תג אימות כדי לבנות בסיס עוקבים גדול ומסור. כל מה שאתה צריך לעשות הוא לייצר תוכן מרתק ובעל ערך, לפרסם אותו בזמנים הנכונים ולבנות קהילה סביב המותג שלך. אם אתה רוצה שהעוקבים שלך ירגישו שהם חלק מקהילה, לא רק צרכני תוכן פסיביים. תגיב להם, שאל אותם שאלות, או אפילו שקול להתחיל תחרויות המבוססות על תוכן שנוצר על ידי משתמשים וכל זאת על מנת לעודד אותם לייצר אינטרקציה עם העמוד שלך ועם המותג שלך. השאר את העוקבים שלך במרכז אסטרטגיית התוכן באינסטגרם שלך, ויותר אנשים ירצו לעקוב אחריך – פשוט מאוד!

ואם אתה עסק שמחפש לעשות צמיחה אגרסיבית ולהגדיל מכירות אנחנו משרד הפרסום גרודה ואנחנו יודעים לעשות את זה עבורך
פשוט לחץ כאן תשאיר פרטים ואנחנו מיד מתקשרים.

 

רוצים לשמוע עוד?

השאירו פרטים ונקבע שיחת אפיון ראשונית לעסק שלכם!

הדרך למותג-על מתחילה כאן!

בעזרת תוכן איכותי בפייסבוק המותג שלכם יפרוץ קדימה בכל הכוח! רוצים להיות מותג על בפייסבוק?

הסטורי הוא המלך! עם ניהול נכון האינסטגרם שלך יהפוך את המותג שלך למותג על!

אם לא הבנת עד עכשיו שהעסק שלך חייב להיות בטיקטוק אז נראלי שהגיע הזמן! טיקטוק שינתה את חוקי המשחק והגיע הזמן שתיהיו מותג בטיקטוק!

Comments are closed.